Aktivace Microsoft Office 2021

Návod na aktivaci licenčního klíče, obecné informace

Na webu www.office.com/setup se přihlašte k vašemu Microsoft účtu. Pokud účet nemáte, vytvořte si ho (tato varianta vám bude na stránce nabídnuta). Dále postupujte podle pokynů na obrazovce.

Klíč bude přidružen k Vašemu Microsoft účtu a tedy licence je funkční i po reinstalování operačního systému, či přechodu na jiné zařízení. Přesto, licenci lze aktivně používat pouze na jednom zařízení na platformě Windows/MAC, podle toho, pro jakou platformu jste produkt zakoupili.

Microsoft umožňuje mít aktivovaných až 25 licencí řady Microsoft Office 2021 na jednom Microsoft účtu.

Pokud chcete odpárovat licenci z jednoho počítače, pro přenos na jiné zařízení, Microsoft doporučuje odinstalovat balík Office z počítače, aby došlo k "odpárování licence", aby následně mohla být přidružena na novou instalaci.


Návod na instalaci kancelářského balíku Office 2021 pro MAC, Office 2021 pro domácnosti a studenty (Windows), Office 2021 Professional plus (Windows)

Po přidružení licenčního klíče k vašemu účtu dle předchozího kroku navštivte stránku https://account.microsoft.com/services/

Produkt zde bude uveden jako zakoupený a po pravé straně bude nabídka k instalaci. (níže ilustrační příklad jednoho z produktů)Po instalaci otevřete některý z programů Office. Po spuštění programu budete požádáni o přihlášení k účtu Microsoft. Přihlašte se stejným účtem, ke kterému jste přidružili váš licenční klíč, čímž dojde k spárování vašeho Microsoft účtu s vaším počítačem.

Příručky k jednotlivým programům kancelářského balíku Office (kliknutím otevřete)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení