Doprava a platba

Možnosti platby

  • Hotově při osobním odběru
  • Klasickým bankovním převodem/QR kódem. Platba na účet Fio banky. Číslo bankovního účtu: 250 229 46 26 / 2010
  • Na dobírku s platbou hotově či kartou při vyzvednutí zboží, cena uvedena níže.

Skrze platební bránu GoPay (www.gopay.com) - Aktuálně lze zaplatit níže uvedenými metodami pouze objednávky do hodnoty 5200 Kč. V případě nákupu s vyšší cenou objednávky mě prosím kontaktujte přes CHAT nebo na mobil, případně zaplaťte klasickým bankovním převodem/QR kódem.

  • Platba kartou - pro vlastníky karet VISA, MASTERCARD
  • ApplePay - pro uživatele operačního systému MAC
  • GooglePay - pro uživatele operačního systému Android
  • Rychlým bankovním převodem - Po vytvoření objednávky budete přesměrováni do vašeho internetového bankovnictví. Po přihlášení k vašemu účtu budete mít předvyplněné údaje pro platbu. Platbu stačí potvrdit.

Banky podporující rychlý bankovní převod:

Airbank (vyžaduje souhlas s přístupem společnosti GoPay k vašemu účtu pro zadání platby)

Česká spořitelna - Platba 24

ePlatby - RaiffeisenBank

FIO - Fio banka

MojePlatba - KB (Komerční banka)

Moneta (vyžaduje souhlas s přístupem společnosti GoPay k vašemu účtu pro zadání platby)

MBank - MPeníze

UniCredit Bank - Uniplatba CZ

 

 

 Doprava po ČR

TYP DOPRAVY INFORMACE CENA CENA s dobírkou
Osobní odběr Na adrese Mezi školami 2325/5, 158 00, Praha 13 (Stodůlky), po předchozí domluvě, v čase 8-22 pondělí až neděle zdarma -
Digitální doručení e-mailem Pro nákup elektronických licencí. Doba doručení je psána u každého produktu.* Spolu s produktem Vám je vždy doručen i postup pro aktivaci produktu a faktura. ** zdarma -
Česká pošta - Balík do Balíkovny Přes 4500 výdejních míst na Českých poštách, nebo u smluvních partnerů České pošty. Na pobočkách pošt, které nabízejí Balíkovnu, budete odbaveni přednostně. Dodání obvykle následující pracovní den. 65 Kč 83 Kč - Lze platit hotově či kartou.
Česká pošta - Doporučené psaní Doručení pošťákem při pochůzce. Při výběru této doručovací metody nebudete předem informováni o doručení zásilky emailem ani smskou. Pokud vás pošťák nezastihne, zanechá vám ve schránce lístek, s kterým si zboží následně musíte vyzvednout na poště. 60 Kč 90 Kč - Lze platit hotově či kartou.
Česká pošta - Na poštu Doručení zboží na některou z poboček České pošty. Dražší varianta služby "Česká pošta - Balíkovna", pokud ve Vašem okolí žádná pošta službu Balíkovny nenabízí 89 Kč 107 Kč - Lze platit hotově či kartou.
Zásilkovna - Výdejní místo

přes 6000 výdejních míst Zásilkovny

***Některá výdejní místa neumožňují platbu kartu. Tuto informaci naleznete při tvorbě objednávky u daného výdejního místa.

62 Kč 80 Kč - Lze platit hotově či kartou.***
Zásilkovna - Doručení na adresu HD Služba funguje na bázi výběru nejvhodnějšího dopravce podle aktuální vytíženosti ve vaší oblasti 91 Kč 121 Kč - Lze platit hotově či kartou.

 

*Produkt vám bude doručen na e-mail zadaný při tvorbě objednávky automaticky (24/7) po přijetí platby. 

Doručení do 10 minut  platí pro objednávky placené kartou (včetně ApplePay a GooglePay) s odpovídající skladovou dostupností.

Doručení při platbě online bankovním převodem trvá průměrně 60 minut. Výjimečně se může prodloužit až na 24 hodin.

Doručení při platbě běžným bankovním převodem/QR kódem trvá z účtu Fio banky 3-15 hodin, od zákazníků jiných bank může trvat až 2 pracovní dny.

 

 

**Informace k prodeji elektronických licencí

Zákon o 14 denní lhůtě na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na dodání online digitálního obsahu (=elektronická licence), který byl dodán s předchozím souhlasem spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy, a spotřebitel byl před uzavřením smlouvy seznámen s informací, že v tomto případě nemá právo na odstoupení od smlouvy.

 

Fyzicky objednané zboží je odesíláno ten samý, nebo následující pracovní den. Doručovací doba jednotlivých přepravců jsou 1-2 pracovní dny.

 

Mapa pro naplánování osobního odběru zboží