Vrácení zboží a reklamace

Vracení zboží

Pro krabicové verze softwaru:

Zboží můžete vrátit v neporušeném obalu do 30 dnů od přijetí zboží. Peníze vracím po přijetí zboží zpátky na sklad, nejpozději do 14 dnů od přijetí zboží. Náklady na zpětnou dopravu hradíte vy - kupující. Neposílejte prosím zboží na dobírku, nebude přijato.

 

Adresa pro příjem vratek

Název firmy: Fulfillment CZ s.r.o

Adresa: Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 20, hala H1 - vlevo, rampa č.6 

Telefon: +420 773 714 687

Email: info@spolusoft.cz

Ke zboží vložte vyplněný Formulář pro odstoupení od smlouvy. Lze mě i kontaktovat jednoduchou zprávou o vrácení zboží emailem. V takovém případě uveďte číslo objednávky a zboží, které byste rádi vrátili.

  

Pro produkty elektronické:

Zákon o 14 denní lhůtě na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na dodání online digitálního obsahu, tj. bez hmotného nosiče, který byl dodán s předchozím souhlasem spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy (14 dnů od uzavření smlouvy), a spotřebitel byl před uzavřením smlouvy seznámen s informací, že v tomto případě nemá právo na odstoupení od smlouvy.

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami, tedy i s doručením elektronických produktů v dodací lhůtě, která je uvedena u každého produktu. Tím Vám zaniká nárok na odstoupení od kupní smlouvy.

  

Reklamace

Na zboží platí záruční lhůta, vždy uvedená u daného produktu. V případě problémů s produktem využijte některou formu komunikace (mobil, email, chat - vpravo dole) a informujte mě o vadě. Občasně vznikají nedorozumění, kdy zákazník chybně zadává licenční klíč (písmeno o místo číslice nula; velké i zaměněno za písmeno L a podobné). V případě, že Vám byl doručen chybný klíč, bude tato skutečnost ověřena u výrobce programu a následně Vám budou vráceny peníze či klíč vyměněn za platný, dle Vaší volby.

Pro uplatnění reklamace vyplňte níže uvedený formulář a zašlete ho na mail info@spolusoft.cz , nebo mi napište emailovou zprávu s číslem objednávky a problémem, se kterým jste se setkali.

Formulář pro uplatnění reklamace