Vrácení zboží a reklamace

Vracení zboží

Pro krabicové verze softwaru:

Zboží můžete vrátit v neporušeném obalu do 30 dnů od přijetí zboží. Peníze vracím po přijetí zboží zpátky na sklad, nejpozději do 14 dnů od přijetí zboží. Náklady na zpětnou dopravu hradíte vy - kupující. Neposílejte prosím zboží na dobírku, nebude přijato.

 

Adresa pro příjem vratek

Jméno: Vítězslav Herman

Adresa: Mezi školami 2325/5, Praha 13

PSČ: 158 00

Česká republika

 

Telefon: +420 731 479 194

Email: hermanvitezslav@email.cz

 

Ke zboží vložte vyplněný Formulář pro odstoupení od smlouvy. Lze mě i kontaktovat jednoduchou zprávou o vrácení zboží emailem. V takovém případě uveďte číslo objednávky a zboží, které byste rádi vrátili.

  

Pro produkty elektronické:

Zákon o 14 denní lhůtě na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na dodání online digitálního obsahu, tj. bez hmotného nosiče, který byl dodán s předchozím souhlasem spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy (14 dnů od uzavření smlouvy), a spotřebitel byl před uzavřením smlouvy seznámen s informací, že v tomto případě nemá právo na odstoupení od smlouvy.

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami, tedy i s doručením elektronických produktů v dodací lhůtě, která je uvedena u každého produktu. Tím Vám zaniká nárok na odstoupení od kupní smlouvy,

  

Reklamace:

Na zboží platí záruční lhůta, vždy uvedená u daného produktu. V případě problémů s produktem využijte některou formu komunikace (mobil, email, chat - vpravo dole) a informujte mě o vadě. Občasně vznikají nedorozumění, kdy zákazník chybně zadává licenční klíč (písmeno o místo číslice nula; velké i zaměněno za písmeno L a podobné). V případě, že Vám byl doručen chybný klíč, bude tato skutečnost ověřena u výrobce programu a následně Vám budou vráceny peníze či klíč vyměněn za platný, dle Vaší volby.

Pro uplatnění reklamace vyplňte níže uvedený formulář a zašlete ho na mail hermanvitezslav@email.cz , nebo mi napište emailovou zprávu s číslem objednávky a problémem, se kterým jste se setkali.

Formulář pro uplatnění reklamace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení