Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele, Win/Mac

5 620 Kč 4 644,63 Kč bez DPH
Skladem - doručení e-mailem do 10 minut (24/7) (>5 ks)

Microsoft Office 2021 pro domácnosti a podnikatele je celoživotní přenosná licence na 1 PC s operačním systémem Windows či Mac.

 

Označení výrobce: T5D-03485 - jedná se o novou licenci, nikoliv druhotnou

Způsob doručení: elektronicky na e-mail zadaný při objednávce

Počet zařízení: 1

Platforma: Windows 11, Windows 10, Mac podporují tři nejnovější verze systému macOS. U starších verzí není garantována kompatibilita všech funkcí.

Jazyková verze: multijazyčná - produkt je přeložen do všech jazyků, které Microsoft nabízí (čeština, slovenština, angličtina, němčina, francouzština atd..) Kompletní seznam naleznete ZDE

Využití: pro osobní i komerční účely (lze využívat pro podnikatelskou činnost)

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Jednorázový nákup pro 1 PC nebo Mac
  • Klasické aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook ve verzi 2021.
  • Kompatibilní se systémy Windows 11, Windows 10 a macOS*
  • Vzdálená práce díky Microsoft Teams

Poznámka: Licence se váže na účet Microsoft. V případě reinstalace systému či změny zařízení je opakovaně použitelná po odhlášení se z vašeho účtu na předchozím zařízení.

 

Word

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

Outlook

Nejlepší práce s vašimi emaily. Na jednom místě přehledně organizujete e-maily, čas, kontakty a úkoly. Základem všeho je váš e-mailový účet. Z něho pak pracujete s e-maily a měníte je na úkoly nebo události. Lidi, se kterými pravidelně komunikujete, si můžete uložit mezi své kontakty, takže si pak nebudete muset pamatovat jejich e-mailové adresy ani telefonní čísla.

Existují výukové kurzy k Office 2021?

- Ano. Kurzy pro použití Office 2021 najdete zde.

Další informace najdete na stránce výrobce

Doplňkové parametry

Kategorie: Office 2021
Platforma: Windows/MAC
? Typ licence: elektronická
Využití: pro firemní účely
Jazyková verze: multijazyčná - obsahuje češtinu, slovenštinu, angličtinu, němčinu, francouzštinu a jiné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: