Microsoft 365 pro rodiny, 6 měsíců, elektronicky

1 349 Kč –43 %
MS 365 pro rodiny bezpozadi
1 349 Kč –43 % 770 Kč
Vyprodáno
Varianta

Microsoft 365 pro rodiny je kancelářský balík až pro 6 uživatelů. Každý z nich může využívat služby Microsoft 365 až na 5 zařízení současně.

 

Licence slouží k aktivaci předplatného, i prodloužení již stávajícího.

Varianta: půlroční licence - elektronická - doručení na email zadaný při vaší objednávce do 5 minut od přijetí platby. Nutnost aktivace produktu do konce roku 2022.

Oblastní omezení: klíče jdou aktivovat v kterémkoliv státě Evropské unie (tedy i v ČR či na Slovensku)

Jazyková verze: multijazyčná - produkt je přeložen do všech jazyků, které Microsoft nabízí (čeština, slovenština, angličtina, němčina, francouzština atd..) Kompletní seznam naleznete ZDE

Účet Microsoft umožňuje mít aktivované předplatné až na 5 let dopředu.

 

K domácímu využití.

Platforma: Windows, Mac, Android, iPad, iPhone

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kancelářský balík Microsoft 365 pro rodiny vám nabízí nejnovější verzi Office + cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Navíc získáte 60 volných minut pro Skype volání ve více než 60 zemích světa a 1 TB prostoru na OneDrive pro každého uživatele.

Každý uživatel se může přihlásit současně až k 5 zařízením. Platí pro PC, Mac, tablety a telefony.

Microsoft nabízí pro své zákazníky podporu pomocí chatu, telefonu, případně komunitního fora po celou dobu předplatného.

Nastavení upozornění na polohu v mobilní aplikaci Microsoft Family Safety (aplikace je zdarma)

 

V kancelářském balíku naleznete tyto aplikace:

Prémiové verze Wordu, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Family Safety

Access a Publisher (pouze pro PC)

 

Word

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

Outlook

Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blizkých a již nikdy se vám nestane že zapomenete na vánoční besídku vašich ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží.

 

Publisher (pouze PC)

Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i papírových skládanek. Stačí si vybrat předpřipravenou šablonu, použít vlastní text a omalovánky pro děti nebo pozvánka na oslavu jsou hotové.

Access (pouze PC)
Vytvořte si své vlastní databáze a přispějte ke schopnostem svých dat.

 

OneNote

Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestě, můžete si vzít všechno sebou, prakticky kamkoliv, a zároveň vše sdílet a spolupracovat s ostatními. 

Skype

Využijte 60 volných minut měsíčně na volání na telefony a pevné linky do ČR i ostatních zemí světa. Je vyžadován účet Skype. Nelze volat na zvláštní a prémiová čísla ani na čísla, která nejsou přiřazená k zeměpisné oblasti. Volání na telefony je dostupné pouze ve vybraných zemích. Minuty volání přes Skype jsou dostupné ve vybraných zemích. Na nabídku se vztahují výjimky.

OneDrive - přístup odkudkoliv

OneDrive je cloudová služba (=online služba), která vám nabízí 1 TB (=1000GB) úložného prostoru pro vaše data. Data tak máte dostupná vždy ze všech zařízení, na kterých jste přihlášeni ke svému Microsoft účtu. Současně lze datový prostor využít pro sdílení dat s ostatními, bez potřeby připlácet za cloudové úložiště u jiné firmy. K přístupu na OneDrive není potřeba mít nainstalovaný kancelářský balík Office, stačí webový prohlížeč. Do telefonu lze jednoduše stáhnout aplikaci OneDrive. Zařízení umožňují i synchronizaci veškerých dat, které si do mobilu či počítače uložíte, či které vytvoříte - vše je přehledné a nastavitelné vám na míru.

OneDrive nabízí i datový trezor, což je trezor s dvoufázovým ověřováním identity pro vaše nejcitlivější data.

 

Neustále aktuální

Jednou z hlavních výhod balíčku Microsoft 365 je bezpochyby jeho celoroční aktualizace na nejnovější verzi. Opravy chyb či další vylepšení aplikací a jejich doplňků ve všech počítačích domácnosti budete mít k dispozici jako jedni z prvních a to zcela zdarma. Pracujte maximálně efektivně a nestarejte se o aktuálnost Vašeho softwaru, program všechno udělá za Vás a to po celou dobu předplatného.

Známé aplikace jak je neznáte, vždy v nejnovější verzi

Microsoft 365 nabízí plné verze vašich známých aplikací, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher, které nainstalujete na vaše různá zařízení. Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si váš život. Upravujte PDF soubory, tvořte atraktivní dokumenty, nebo sledujte rodinné výdaje v grafech, sepište a sdílejte například nákupní seznam, nebo vytvořte omalovánky pro děti. Díky Microsoft 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně, nemusíte tak kupovat novou licenci na každé nové zařízení, pokud chcete aktuální verzi Office.

 

Systémové požadavky:

Windows: 10/8.1/7
Windows Server: 2008 R2/2012/ 2012 R2/ 2016
RAM: 4 GB (64 bit verze Windows, 2 GB (32 bit verze Windows)
CPU: 1.6 GHz nebo rychlejší, dvoujádrový
Místo na disku: 4 GB
Rozlišení obrazovky, grafika: 1280 x 768, grafická karta DirectX9 nebo novější

MAC operační systém: Office podporuje poslední tři nejnovější verze macOS
CPU: Procesor Intel
RAM: 4 GB
Místo na disku: 10 GB, formát disku HFS+ (označován také jako macOS Extended nebo APFS)
Rozlišení: 1280 x 800, žádné požadavky na grafiku

Mobilní zařízení:
Android: poslední 4 hlavní verze Androidu
CPU: ARM nebo Intel x86
RAM: 1 GB
iOS: poslední dvě verze iOS

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářský software
Záruka: 2 roky
? Typ operačního systému: Windows, macOS, Android, iOS (iPhone), iPadOS (iPad)
Typ licence: elektronická/krabicová
Využití: pro osobní účely
Platforma: pro Windows, Mac, Android, iPad, iPhone
? Jazyková verze: multijazyčná - obsahuje češtinu, slovenštinu, angličtinu, němčinu, francouzštinu a jiné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení