Jak nakupovat?

Co jsou to elektronické licence?

Jde o licence doručované elektronicky - v tomto případě na email, který zadáte při tvorbě objednávky. Tím se liší od krabicových verzí, kde je produkt zaslán poštou.

Výhodou elektronické licence je možnost doručení už do 5 minut po zaplacení (více v sekci Doprava a platba), současně neplatíte za poštovné. Elektronické licence se od krabicových verzí produktů nijak neliší. Krabicové verze programů v dnešní době obvykle už neobsahují disk, obsahují pouze produktovou kartu s licenčním kódem a návodem pro aktivaci. Produkt je ke stažení z internetu, z oficiálního webu výrobce.

 

Jak probíhá nákup elektronických licencí?

Uplně stejně jako nákup fyzických produktů, s tím rozdílem, že doručení je na email, který zadáte při tvorbě objednávky, jako jeden z vašich fakturačních údajů. Elektronické produkty jsou předem napárované na způsob dopravy "digitální doručení".

 

Mohu v jedné objednávce nakoupit elektronické i krabicové produkty?

Ano. V tomto případě ovšem nelze využít platby na dobírku. Chcete-li platit krabicový produkt na dobírku, vytvořte si dvě samostatné objednávky.

 

Jak aktivuji zakoupenou licenci?

S každým produktem obdržíte jednoduchý návod, jak produkt aktivovat. V návodu najdete odkaz na stránky výrobce, kde si lze stáhnout instalační program produktu a postup pro aktivaci licence.

 

Dostanu od vás technickou podporu v případě problémů s produktem?

Pochopitelně ano. Při problémech s instalací či aktivací klíče nabízim podporu pomocí zpráv (text chat vpravo dole), telefonicky, či skrze sdílení obrazovky. Nemáte-li neomezený mobilní tarif, mohu vám zavolat, abyste zbytečně neutráceli za kredit. V případě technických problémů s programy samotnými vás násměruji na technickou podporu výrobce pro zákazníky.