Jak nakupovat?

Mohu v jedné objednávce nakoupit elektronické i krabicové produkty?

Ano. V tomto případě ovšem nelze využít platby na dobírku.

 

Co jsou to elektronické licence?

Jde o licence doručované elektronicky - v tomto případě na email, který zadáte při tvorbě objednávky. Tím se liší od krabicových verzí, kde je produkt zaslán poštou.

Výhodou elektronické licence je možnost doručení už do 5 minut po zaplacení (více v sekci Doprava a platba), současně neplatíte za poštovné. Elektronické licence se od krabicových verzí produktů nijak neliší. Krabicové verze programů v dnešní době obvykle už neobsahují disk, obsahují pouze produktovou kartu s licenčním kódem a návodem pro aktivaci. Produkt je ke stažení z internetu, z oficiálního webu výrobce.

Některé produkty vyžadují registraci účtu na webu výrobce - skrze daný účet pak spravujete svojí licenci a danou službu. Taková registrace je zdarma a váže se na vaší emailovou adresu.

 

Jak probíhá nákup elektronicky doručovaných licencí?

Uplně stejně jako nákup fyzických produktů, s tím rozdílem, že doručení je na email, který zadáte při tvorbě objednávky. Elektronické produkty jsou předem napárované na způsob dopravy "digitální doručení".

 

Jak aktivuji zakoupenou licenci?

S každým produktem obdržíte jednoduchý návod, jak produkt aktivovat. V návodu najdete odkaz na stránky výrobce, kde si lze stáhnout instalační program produktu a postup pro aktivaci licence.

 

Dostanu od vás technickou podporu v případě problémů s produktem?

Pochopitelně ano. Při problémech s instalací či aktivací klíče nabízim podporu pomocí zpráv (text chat vpravo dole), telefonicky, či skrze sdílení obrazovky. Nemáte-li neomezený mobilní tarif, mohu vám zavolat, abyste zbytečně neutráceli za kredit.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení